Ő írta, hogy "rendhagyó". Engem érdekel, mi a rendhagyó abban a három képben? Az a rendhagyó, hogy nem világítjuk be, és próbálunk bármi izgalmas szögből, akár érdekesebb részletet fényképezni, hanem simán lekattintunk három polcon lévő műkoponyát, szépiában?
Néhány szépiára színezett fekete-fehér fotó 500D-vel lőve. Most, mikor még hiányoznak a természetben a színek, főleg ellenfényben fotózva, hatásosabb a fekete fehér.