Keresés

Részletes keresés

XRdrum Creative Commons License 2013.04.02 0 0 28

Ebben meg mi a rák a rendhagyó? Meg mi a jó? Miért osztod ezt meg?

Előzmény: benght (24)
benght Creative Commons License 2013.04.02 0 0 27

A NASA-nál a marsi fényviszonyokra csiszolták ezeket a lencséket, attól van. Űrtechnológia, apám...

Előzmény: zohan (26)
zohan Creative Commons License 2013.04.02 0 0 26

Lehet,hogy a látásom már nem a régi,de a képeiden se feketét,se fehéret nem látok.

Előzmény: benght (25)
benght Creative Commons License 2013.04.01 0 0 25

benght Creative Commons License 2013.04.01 0 0 24

Tárgyfotó rendhagyó módon. 

 

benght Creative Commons License 2013.03.31 0 0 23

Éjszakai képek.

 

benght Creative Commons License 2013.03.30 0 0 22

Téma, amivel máskülönben ki tudnak ugrasztani az ablakon. Viszont jó fekete-fehér tanulmány.

 

benght Creative Commons License 2013.03.15 0 0 21

Kiugrottam kicsit az erdőbe, megörökíteni a márciusi havat.

 

 

 

 

benght Creative Commons License 2013.03.02 0 0 20
benght Creative Commons License 2013.03.02 0 0 19

Néhány szépiára színezett fekete-fehér fotó 500D-vel lőve. Most, mikor még hiányoznak a természetben a színek, főleg ellenfényben fotózva, hatásosabb a fekete fehér. 

 

benght Creative Commons License 2012.04.30 0 0 18

 

Carlos Sacerdote Creative Commons License 2012.03.07 0 0 17
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2012.03.07 0 0 16

Vagy már olyan régi az obi, hogy a színeket nem ereszti át?

Előzmény: benght (14)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2012.03.07 0 0 15

Időugrás?

Előzmény: benght (14)
benght Creative Commons License 2012.03.07 0 0 14

Off. 

Mivel ez alvó topik, remélem nem temetik be a hozzászólások a linkemet. 

 

http://www.photozone.de/canon-eos/187-canon-ef-28-70mm-f35-45-ii-test-report--review

Pogesz Creative Commons License 2011.12.15 0 0 13

Még friss a topic, még beindulhat! :)

Előzmény: pixi-maxi (12)
pixi-maxi Creative Commons License 2011.10.12 0 0 12

Hát, ez a fórum sem lett valami pörgős.:)

Előzmény: Pogesz (11)
Pogesz Creative Commons License 2007.05.07 0 0 11
Pogesz Creative Commons License 2007.05.07 0 0 10

arnyekxxx javaslatára én is kipróbáltam, nekem is tetszik!

Előzmény: SoMa (9)
SoMa Creative Commons License 2007.05.05 0 0 9
Én is csak ajánlani tudom!
Előzmény: arnyekxxx (3)
Bbazsa Creative Commons License 2007.05.05 0 0 8
Ok kösz.
Előzmény: arnyekxxx (7)
arnyekxxx Creative Commons License 2007.04.25 0 0 7
gyorsan felejsd el azt az opciót. Legalábbis ha nem tökszar ff képet akarsz kapni.
Előzmény: Bbazsa (5)
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 6

Na az az opció, amit nem szabad használni, ha igazán jó fekete-fehér képeket akarsz.

Kell a színinformáció, hogy utólag te befolyásolhasd, hogy a különböző színek milyen szürkeárnyalatként jelenjenek meg.

Pl. ,hogy milyen tónusú legyen az égbolt, a bőrszín, stb.

Előzmény: Bbazsa (5)
Bbazsa Creative Commons License 2007.04.25 0 0 5

Az én HP-be alapból ban fekete fehér opció és szűrke is.

 

Ha nem fontosak színek , akkor jobb mert nem befoláysolja ezt a modok a fény körülmények.

Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 4
letöltöttem a demót, ki fogom próbálni.
Előzmény: arnyekxxx (3)
arnyekxxx Creative Commons License 2007.04.25 0 0 3
Javaslom kipróbálásra a BWStyler nevü plugin-t, naggyon jo.
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 2

Kösz.

Biztos nem fog úgy pörögni, mint egy Canon EOS xxxD topic, de talán egyre többen foglalkoznak a témával.

Előzmény: Rollei (0)
Rollei Creative Commons License 2007.04.25 0 0 0
S0k sikert. Bár vannak kétségeim azzal kapcsolatban, hogy hosszú életű lesz-e ez a topik, mindenesetre bekedvenceltem.
Előzmény: Pogesz (-)
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 1
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 topiknyitó

Van már egy topik Fekete-fehér címmel, de ott az analóg technikáról van szó. Ez lenne a digitális megfelelője.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!