Ott nem sikerült képet készíteni sötétben értünk oda :o( és reggel 7-kor már röccentünk is vissza.Menet közben készültek képek (kocsiból) majd azokat még babrálnom kéne,kicsit meg megnézni mennyire sikerültek.Amúgy készült talán 20-30db összesen.
Egyik jóbarátom megvette, hasonlóan pozitívan számolt be róla (a könyv érthetőségével kapcsolatban), mint az előzőekben említett könyvvel kapcsolatban... ;-)
Csak ajánlani tudom, tényleg. Nem túl drága és tökérthetők benne a dolgok. Nem megy bele - szerintem- felesleges fizikai tudományos megfogalmazásokba, hanem gyakorlatias az egész. Ja, és nemhiába bestseller könyv... Aztán, persze, ennek a többi kötete, illetve maga Scott Kelby más könyvei is részeletesebben boncolgatják a részeleteket, de ez a könyv nekünk, kezdőknek szól.
Scott Kelby nagyon szemléletesen leírta A Digitális Fotós Könyv c. írásában. Aki még nem olvasta, annak ajánlom figyelmébe, mert rendkívül érthetően, tényleg kezdő fotósoknak írta a könyvet. Ez az 1. kötet, amit magam is kiolvastam. A portré fotózás részben is leírja, mint első számú ökölszabály, hogy ízületnél Soha nem vágunk el embert...
Sokan talán nem is gondolják, de a portréfotózás az egyik legnehezebb fotós kategória. Azon kívül, hogy látni kell az alany előnyös nézetét, számos kompozíciós szabályt is illik betartani, sokkal többet, mint más esetekben. Amint nem egész alakos képet készítünk[...] Bővebben!Tovább »
Elárulom,hogy a falevél egy pókháló szálon függött :) több képet is készítettem róla.De ezt találtam megfelelőnek az egyiken lehet is látni a pókháló szálat :)