Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2011.01.14 0 0 3106

Szia 300eoss!

 

300eoss kép

 

én (2009. 05. )

 

Peti

toth-abri Creative Commons License 2010.12.14 0 0 3105

szia! 300eoss

 

foto kosz

 

http://www.flickr.com/photos/41613721@N06/

Bobby75 Creative Commons License 2010.12.12 0 0 3104

LIKE! :)

Előzmény: toth-abri (3103)
toth-abri Creative Commons License 2010.12.12 0 0 3103
300eoss Creative Commons License 2010.11.26 0 0 3102

Szia!

Üdvözlünk itt! Mutass képet :-)

Előzmény: toth-abri (3100)
Bobby75 Creative Commons License 2010.11.26 0 0 3101

Szia Peti!

 

Jó, hogy újra itt vagy köztünk, bár nélküled kicsit leült a fórum...:(

Remélem egyre jobban vagy!

 

R.

 

Előzmény: toth-abri (3100)
toth-abri Creative Commons License 2010.11.26 0 0 3100

szia

Bobby75 Creative Commons License 2010.11.01 0 0 3099
Help! RAW konvertálásnál hozzá kell rendelni az ICC profilt? Csak mert az asztali gépemen dolgoztam ki, amihez CRT monitor van és ott jók a képek, de ha átrakom notira ott iszonyat gáz! Fordítva ugyan ez a helyzet.... Namost megnéztem régebbi, még olympusos képeimet, ott nem ennyire vészes a dolog. Nikon capture nx2-t használok amúgy...
300eoss Creative Commons License 2010.10.22 0 0 3098
Igazából engem főleg a laborgyakorlat és a képértékelés érdekelne, a fotótörténetet volt szerencsém végighallgatni. Nagyon érdekes egyébként.
Előzmény: ultramarin9 (3097)
ultramarin9 Creative Commons License 2010.10.22 0 0 3097
Mivel ez már a harmadik volt, azt hittem, a 2 utolsó nem jött össze :)
Eddig beszélgetések zajlottak egyfajta klubélet lehetőségéről ill. Soltész István ajánlott egy - fizetős - előadássorozatot a fotóművészet történetéről. Ez novemberben indulna, addig a beszélgetésen kívül Boros György értékelte a bevitt képeinket. A következő alkalommal, illetve az előadásokkal felváltva továbbra is képnézegetés, beszélgetés lesz a program, de a távoli jövőben laborgyakorlat is szóba került.
Előzmény: 300eoss (3096)
300eoss Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3096
Ezt mondom, hogy azon sem. A 2.on mi történt?
Előzmény: ultramarin9 (3095)
ultramarin9 Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3095
Sajnálom :( Az elsőn voltál egyébként?
Előzmény: 300eoss (3094)
300eoss Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3094
A múlt hetinél dolgozóban voltam, most meg 7től színház(bérlet). :-((
Előzmény: ultramarin9 (3093)
ultramarin9 Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3093
Kedves nyíregyháziak, fotózás iránt érdeklődők!

Szeretettel várunk mindenkit 2010. október 21-én, csütörtökön 18 órai kezdettel a Váci Mihály Kulturális, Művészeti és Gyermekcentrum 24-es számú oktatótermébe.
Az előző szakmai beszélgetéseket követően ez alkalommal szeretnénk egy Nyíregyházán hamarosan induló fotós kör, fotós tanfolyam létrehozásának és működtetésének feltételeit, hátterét közösen tisztázni.
A beszélgetés második felében ezután ismét sor kerül a résztvevők által hozott saját fotók elemzésére, képkészítési technikák , ötletek, kritikák, vélemények megoszátásra,Boros György és Soltész István nyíregyházi fotóművészek vezetésével.

Helyszín : Váci Mihály Kulturális, Művészeti és Gyermekcentrum 24-es számú oktatóterme,
Időpont: 2010. 10. 21, csütörtök 18-20 óra
Téma: Nyíregyházán induló fotós klub, fotós közösség működése, valamint képelemzéssel egybekötött szakmai beszélgetés.

A rendezvény nyitott, minden új és régi érdeklődőt várunk szeretettel!
Bobby75 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 3092
Én 6-án találkoztam vele a holokauszt megemlékezésen. Kicsit bicékelt, de saját lábán jött! Örültem Neki :)
Előzmény: 300eoss (3091)
300eoss Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3091
Melyikkel? A topiknyitóval? Vele nem, némi infóm van (1hónapos), amit Soltész I. -tól tudok.
Előzmény: Bobby75 (3090)
Bobby75 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3090
Imi! Petivel találkoztál mostanában?
Bobby75 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3089
Város. A váz Csutkai Csabáé volt, a többi meg Sipeki Petié meg Beregszászi Jancsié, de én már egy kézből vettem. Norbié volt, aki Giba Atissal hangosít...Milyen Norbi is????
Előzmény: 300eoss (3088)
300eoss Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3088
Profi cucc. Netről vetted vagy innen a városból? Vagy külföld?
Előzmény: Bobby75 (3087)
Bobby75 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3087
Az oly-t mér régebben eladtam, amikor begyűrűzött a gazd. válság. Szerencsére egész jó áron. Mostani cuccom:

Nikon D2x
Nikkor 24 1:2,8
Nikkor 35-70 1:2.8
Nikkor 80-200 1:2.8
SB 600 Vaku
Előzmény: 300eoss (3086)
300eoss Creative Commons License 2010.06.24 0 0 3086
Most akkor az egész Oly rendszert eladtad, és új rendszert építesz?
300eoss Creative Commons License 2010.06.23 0 0 3085
Pedig a 4/3 is egy jó konstrukció. Mindegy, lényeg hogy inspiráljon, és fotózz.
Előzmény: Bobby75 (3084)
Bobby75 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 3084
Na, úgy néz ki, hogy Olympus helyett Nikont fogok hajtani egy darabig! :)
tonyi8 Creative Commons License 2010.04.24 0 0 3083

Jó fényeket hozzá:) Ahogy látom lesz.

Van valakinek sandisk extreme III. vagy IV. CF kártyája? Szeretném összehasonlítani az én Transcendemmel, hogy vajh tényleg van-e olyan különbség közöttük, mint amennyi az árukban van.

Előzmény: 300eoss (3082)
300eoss Creative Commons License 2010.04.23 0 0 3082
Holnap pl. a Tiszát látogatom meg a Beregben, 6x7-es diára. Bicajjal a töltésen.
Előzmény: tonyi8 (3081)
tonyi8 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 3081
Kicsit visszaolvasgattam, most lett aktuális a válasz:)
Szóval 7D lett, a 70-200 helyett pedig egy 200 2.8 és egy 85 1.8.
Hova jársz/jártok mostanában természetet képelni?:) Gondolkodom, hogy holnap kimegyek a Bujtosra csak teszt jelleggel meghajtani az új kütyüket.
Előzmény: 300eoss (3049)
300eoss Creative Commons License 2010.01.23 0 0 3080
Itt vagyok
vlevi70 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 3079
Más se nagyon :)
Én is csak azért, mert rendezgetem a kedvenceimet...
Előzmény: Bobby75 (3078)
Bobby75 Creative Commons License 2009.07.28 0 0 3078
Ti még vagytok? 1000 éve nem jártam erre...:)
300eoss Creative Commons License 2009.07.27 0 0 3077
Augusztus-szeptember környékén rendelnék megint rollfilmeket. Ha valaki be akar szállni, szóljon. Persze lehet mást is rendelni, síkfilm, stb. Itt a kínálat, innen rendelek: www.robertwhite.co.uk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!