Keresés

Részletes keresés

little_j Creative Commons License 2010-05-17 11:55:30 115

Szia!

 

Úgy eshetett le, hogy az anya, ha veszélyesnesk tarjta az oduját tovább áll és viszi magával a kölyköket is. De 3-at nem tud vinni a szájában, ezért egysével hordja őket. és gondolom útközbne letette, hogy visszamenjen a többiekért, addig a kispajtás elmászott és leesett. Egyébként nekem is volt vadászgörényem. Elég mozgékonyak még kicsi korban is. Elég messzire el tudnak vergődni a "fészektől".

 Azzal árthatsz a legtöbbet, ha kíváncsiskodsz és folyton "bojgatod" a fészket...

Nem lesz nekik semmi bajuk.

 

Picardia Creative Commons License 2010-05-03 22:26:58 107
Jaj, de jó!:-) Szurkoltam a kis szökevényért, köszi a hírt.:-)
A hozzászólás:
zoe0318 Creative Commons License 2010-05-03 19:51:50 106
Ma hallottuk a sírást az állmennyezet felett, csak az az igazság, hogy az minimum 3 kisállatka lehetett... :)  és nem onnan jött a hang ahová visszaraktuk a picit ami leesett, hanem  jó pár méterrel beljebb, szóval tuti az anyja vitte biztonságos helyre, csak akkor sem értem, hogy akkor hogy a fenébe eshetett le, mikor egyedül nem tud annyit fészkalodni, hogy több méterre aréébb menejn a fészküktől..., szóval szerintem rendbe vannak...  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!