|
|
|
|
 |
little_j
2010-05-17 11:55:30
|
115
|
Szia!
Úgy eshetett le, hogy az anya, ha veszélyesnesk tarjta az oduját tovább áll és viszi magával a kölyköket is. De 3-at nem tud vinni a szájában, ezért egysével hordja őket. és gondolom útközbne letette, hogy visszamenjen a többiekért, addig a kispajtás elmászott és leesett. Egyébként nekem is volt vadászgörényem. Elég mozgékonyak még kicsi korban is. Elég messzire el tudnak vergődni a "fészektől".
Azzal árthatsz a legtöbbet, ha kíváncsiskodsz és folyton "bojgatod" a fészket...
Nem lesz nekik semmi bajuk.
|
|
 |
Picardia
2010-05-03 22:26:58
|
107
|
| Jaj, de jó!:-) Szurkoltam a kis szökevényért, köszi a hírt.:-) |
|
A hozzászólás:
 |
zoe0318
2010-05-03 19:51:50
|
106
|
| Ma hallottuk a sírást az állmennyezet felett, csak az az igazság, hogy az minimum 3 kisállatka lehetett... :) és nem onnan jött a hang ahová visszaraktuk a picit ami leesett, hanem jó pár méterrel beljebb, szóval tuti az anyja vitte biztonságos helyre, csak akkor sem értem, hogy akkor hogy a fenébe eshetett le, mikor egyedül nem tud annyit fészkalodni, hogy több méterre aréébb menejn a fészküktől..., szóval szerintem rendbe vannak... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|