Keresés

Részletes keresés

ewci Creative Commons License 2010-05-14 17:21:04 114
Sziasztok!
Körülbelül 2hónapja beköltöztek a nyestek a padlásra azóta ide is kölyközött nem tudunk tőlük aludni már nyest csapdát is tettünk fel de a tojásra nem mentek bele sem a csirke húsra valaki nem tudná megmondani mit kellene tenni velük?? éjjel nappal vinnyognak nem lehet tőlük élni:s
A hozzászólás:
szenczip Creative Commons License 2010-05-03 13:45:20 103
Sziasztok!
Neveltem és jelenleg is nevelek kis nyestet.
Aki talál és szeretné felnevelni, vagy találni valakit aki átvállalja tőle ezt a feladatot, vagy csak tanácsot kérni, küldjön e-mailt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!