Keresés

Részletes keresés

Picardia Creative Commons License 2010-05-02 21:00:16 102
Reméljünk rendben van a picurkával minden, és a mamája gondoskodik róla.
Majd írd meg, ha kiderítettél valamit.:-)
A hozzászólás:
zoe0318 Creative Commons License 2010-05-02 20:34:30 101

 

 

  Megpróbáltam utána nézni, az állmennyezet fölé néztünk be egy tükörrel. Ahova felraktuk ott már nincsen, én úgy gondolom, hogy az anyukája vitte el onnan, mivel magától nem tudott volna sehogy sem arrébb menni mert annyira picike volt, nameg ott lennt folyamatosan sírt, mióta visszaraktuk megint csend van, csak néha hallunk mozgást, szóval van ott "valaki"  :)  de méég mindenképp leellenőrzöm...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!