|
|
|
|
 |
Jajca
2010-05-02 19:34:28
|
24172
|
Bandáznak a fiúk, a csajok meg vagy a fészken ülnek, vagy már a kicsiket terelgetik. Macskánk szombaton estefelé haza is jött csurom vizesen, szájában egy kevert pihés kb. 10 napos kacsával. Szerencsére nem fojtotta meg, így miután magához tért, a lányommal visszavittük a csatornára... el is úszott rögtön. |
|
A hozzászólás:
 |
Fo_Jo
2010-05-02 12:58:49
|
24171
|
Lehetett volna sör-virsli is :-)
Reggel fél 8-körül kerestem a kiskacsákat, de csak a nagyokat találtam :-)
 |
|
Előzmény:
 |
Jajca
2010-05-01 06:58:14
|
24166
|
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-) Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|