Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-05-02 19:34:28 24172
Bandáznak a fiúk, a csajok meg vagy a fészken ülnek, vagy már a kicsiket terelgetik.
Macskánk szombaton estefelé haza is jött csurom vizesen, szájában egy kevert pihés kb. 10 napos kacsával. Szerencsére nem fojtotta meg, így miután magához tért, a lányommal visszavittük a csatornára... el is úszott rögtön.
A hozzászólás:
Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-02 12:58:49 24171

Lehetett volna sör-virsli is :-)

Reggel fél 8-körül kerestem a kiskacsákat, de csak a nagyokat találtam :-)

 

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2010-05-01 06:58:14 24166
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-)
Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!