|
|
|
|
 |
Fo_Jo
2010-05-02 12:58:49
|
24171
|
Lehetett volna sör-virsli is :-)
Reggel fél 8-körül kerestem a kiskacsákat, de csak a nagyokat találtam :-)
 |
|
 |
TeeCee :o)
2010-05-01 10:11:56
|
24167
|
| Öcsémék játszanak a ligetben 17:30-tól (JackDanimalz), én ott leszek, ha valaki arra jár, keressen meg, tartunk rögtönzött talit... |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-05-01 06:58:14
|
24166
|
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-) Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-) |
|
Előzmény:
 |
Fo_Jo
2010-05-01 00:00:49
|
24165
|
Köszi Jajka!
Május 1-én úgyis a ligetben leszek egész napm majd "rájuk nézek".
Ha arra jársz meghívlak egy vattacukorra vagy egy popcornra! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|