Keresés

Részletes keresés

Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-02 12:58:49 24171

Lehetett volna sör-virsli is :-)

Reggel fél 8-körül kerestem a kiskacsákat, de csak a nagyokat találtam :-)

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-05-01 10:11:56 24167
Öcsémék játszanak a ligetben 17:30-tól (JackDanimalz), én ott leszek, ha valaki arra jár, keressen meg, tartunk rögtönzött talit...
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-05-01 06:58:14 24166
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-)
Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-)
Előzmény:
Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-01 00:00:49 24165

Köszi Jajka!

Május 1-én úgyis a ligetben leszek egész napm majd "rájuk nézek".

Ha arra jársz meghívlak egy vattacukorra vagy egy popcornra! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!