Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-05-01 06:58:14 24166
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-)
Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-)
A hozzászólás:
Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-01 00:00:49 24165

Köszi Jajka!

Május 1-én úgyis a ligetben leszek egész napm majd "rájuk nézek".

Ha arra jársz meghívlak egy vattacukorra vagy egy popcornra! :-)

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2010-04-30 12:45:25 24164
Élővíz-csatorna alsó szakasza, a liget és a békési úti zsilip között.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!