|
|
|
|
 |
Jajca
2010-05-01 06:58:14
|
24166
|
Még ha sör-virslit mondtál volna... ;-) Fiam ma ballag, úgy hogy biztos nem ligetezek, lesz más nyüzsgésünk :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Fo_Jo
2010-05-01 00:00:49
|
24165
|
Köszi Jajka!
Május 1-én úgyis a ligetben leszek egész napm majd "rájuk nézek".
Ha arra jársz meghívlak egy vattacukorra vagy egy popcornra! :-) |
|
Előzmény:
 |
Jajca
2010-04-30 12:45:25
|
24164
|
| Élővíz-csatorna alsó szakasza, a liget és a békési úti zsilip között. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|