|
|
|
|
 |
Nicsinyo
2010-05-20 15:33:59
|
321
|
Pedig a cselekvés is fontos, kedves Nemcselekvô.:)
|
|
A hozzászólás:
 |
nemcselekvő
2010-04-29 15:25:45
|
320
|
"Ó, tanítványok! Ha nem látjátok igazi természeteteket, és azt hiszitek, hogy a szútrák olvasása, a buddhák segítségül hívása, a hosszantartó és kemény tanulás, az éjjel-nappal való gyakorlás, a virrasztás, vagy a tudás a DHARMA, akkor gyalázzátok a dharmát. A múlt és jövő buddhái csupán az igazi természet látásáról beszélnek. Minden gyakorlás véget ér egyszer. Hogyha nem látjátok igazi természeteteket, és azt állítjátok, hogy elértétek a Tökéletes és Felülmúlhatatlan felébredettséget, magatoknak hazudtok."
OM NAMMO ROKUSHU BUTCU |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|