Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mester u /elado-katt ide/ Creative Commons License 2010-04-28 20:14:05 16

De mi volt az a DH?

 

'pusztan alku poziciora nem akarok fizetni csak ha tudom h ok jovo heten megyunk ugyvedhez'

 

Majd az ügyvédnél fizesd ki az ötszázezret foglaló gyanánt, aki ellenjegyzi az átadást.

Előzmény:
misstick Creative Commons License 2010-04-08 15:34:16 10
hat sajnos nem ilyen egyszeru ugyanis a lakas xre van hirdetve en meg X minusz masfel millara tennek veteli ajanlatot. ilyenkor kell az elado bolintasa ill adott esetben korbe is rohoghet - sot meg a DH is mondhatja neki h varjon uj vevore aki majd kifizeti a teljes arat. ha azt mondja erre hogy X minusz 1 milla akkor arra azt mondom h OK. de en max ennyit adok a lakasert ha nem tetszik csao. lesz masik. szoval en feleslegesen nem akarom kifizetni a fel millat ha az eladonak esze agaban sincs olcsobban odaadni. tehat pusztan alku poziciora nem akarok fizetni csak ha tudom h ok jovo heten megyunk ugyvedhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!