|
|
|
|
 |
Zolivitéz
2010-05-05 23:35:32
|
68
|
| Vegyél fel egy kesztyűt, és ne húzd fel teljesen az ujjadra, a végén legyen üres hely ahova majd megharaphat, citromlébe, vagy valami ecetes löttybe bártsd bele a kesztyűt, és hagyd had harapjon meg, a görényeim így szoktak le a harapásról :D |
|
A hozzászólás:
 |
nemethanita18
2010-04-27 18:19:09
|
67
|
| Sziasztok!!Két hete vettem két kislány patkányt.Folyamatosan beszélek hozzájuk,minden nap háromszor etetem és itatom őket.Valahányszor beteszem a kezem,előbb óvatosan megszimatolnak,aztán pedig meg akarnak harapni.Gondoltam már arra is,hogy talán a kajaszag miatt,de amikor kezet mostam,akkor is megpróbáltak belém kóstolni.Nem tudja valaki,hogy mi lehet ennek az oka?Mit tehetnék az ellen,hogy ne harapdáljanak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|