|
|
|
|
 |
Jajca
2010-04-27 12:37:06
|
24158
|
| Szia! Köszi az infót, de egy kicsit konkrétabban meg tudnád mondani, hogy merre is van. |
|
A hozzászólás:
 |
kbalint.junior
2010-04-27 11:13:06
|
24157
|
| Sziasztok, aki akar ritkaságot látni az jöjjön el Békés megyébe Szarvasra és nézze meg azt a Rózsás gödényt amelyik egy fenyőfa tetején éjszakázik és nappal is sokszor ott található, ma néztük meg többen is, mert szinte hihetetlen hogy egy pelikán fenyőfán hesszeljen :) . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|