Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-04-26 22:23:21 24156
Hát nem. A Juhásznapok egyre szűkül, mát verseny se volt idén. Lassan a kívülállóknak egyre unalmasabb, szinte ugyanazt látni évről évre.
A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2010-04-26 21:16:39 24155
Vandras! Idén sem volt fotópályázat?
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-04-26 21:09:38 24154
Aprók után kicsit nagyobb állatok, az állattenyésztési napokról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!