|
|
|
|
 |
Kisbalázska
2010-04-26 23:41:35
|
73
|
Örülök neki, hogy elégedett vagy a vállalkozó munkájával! Mintha csak a mi ügyfelünk lettél volna :) |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-24 20:23:06
|
72
|
Én is aggódtam......egyébként villanyszerelőt is szerzett amikor kiderült, hogy még a burkolás előtt meg kéne oldani pár dolgot,ő is gyorsan, elfogadható áron megcsinált mindent.
Nálunk a negyedikre az anyagok negyedikre felcipelése-sitt lehordása a brutális :-( meg kéne még csináltatni az erkélyt ( tudod van az az üvegtéglás elképzelésem ) de arra még gyüjtöm a pénzt. Majd jóval a munkák előtt akarom egy helyen megvenni az anygaokat, idehozatni egy fuvarral, aztán a tárolóból apránként felhordjuk. Ott legalább bontani nem kell sokat. |
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-04-24 20:00:57
|
71
|
Örülök neki ha elégedett vagy, érezd jól magad a megszépült otthonodba!
Sajnos kevés elégedett megrendelőt lehet hallani a felújítási munkák után. De talán egyszer változik ez is, és alapeset lesz az, hogy valaki jól dolgozik az építőiparban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|