Keresés

Részletes keresés

Kisbalázska Creative Commons License 2010-04-26 23:41:35 73
Örülök neki, hogy elégedett vagy a vállalkozó munkájával!
Mintha csak a mi ügyfelünk lettél volna :)
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-24 20:23:06 72
Én is aggódtam......egyébként villanyszerelőt is szerzett amikor kiderült, hogy még a burkolás előtt meg kéne oldani pár dolgot,ő is gyorsan, elfogadható áron megcsinált mindent.

Nálunk a negyedikre az anyagok negyedikre felcipelése-sitt lehordása a brutális :-(
meg kéne még csináltatni az erkélyt ( tudod van az az üvegtéglás elképzelésem ) de arra még gyüjtöm a pénzt. Majd jóval a munkák előtt akarom egy helyen megvenni az anygaokat, idehozatni egy fuvarral, aztán a tárolóból apránként felhordjuk. Ott legalább bontani nem kell sokat.
Előzmény:
tamivill Creative Commons License 2010-04-24 20:00:57 71
Örülök neki ha elégedett vagy, érezd jól magad a megszépült otthonodba!

Sajnos kevés elégedett megrendelőt lehet hallani a felújítási munkák után.
De talán egyszer változik ez is, és alapeset lesz az, hogy valaki jól dolgozik az építőiparban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!