Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mester u /elado-katt ide/ Creative Commons License 2010-04-24 19:44:50 15
jó kérdés... hirdetnek ők a neten, csak nem időrend szerinti rendezést kell beállítani, hanem például négyzetméter vagy ár szerint. Mert az ügynökök szerintem rendszeresen előre teszik a hirdetéseiket.
 
Amúgy két bejárata van a lakásnak, és elég praktikusan ketté lehet osztani egy másfél méteres fallal :)
Előzmény:
misstick Creative Commons License 2010-04-09 08:15:47 14

neztem de nekem kisebb kék :-) konkretan a fele.

 

de ha mar igy benne vagy adj nekem tippet hol hirdetnek a tulajok, hogy ne mindig ugynokbe fussak....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!