|
|
|
|
 |
tamivill
2010-04-24 20:00:57
|
71
|
Örülök neki ha elégedett vagy, érezd jól magad a megszépült otthonodba!
Sajnos kevés elégedett megrendelőt lehet hallani a felújítási munkák után. De talán egyszer változik ez is, és alapeset lesz az, hogy valaki jól dolgozik az építőiparban. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-24 18:18:12
|
70
|
Nem kellett veszekedni :-) teljesen rendben volt a srác. Egyébként a lapodon találtam. Szép precizen, gyorsan dolgoztak. Azért rendese lefáradtam, mert a cuccok jó részét mi ( én..) hordtuk fel. Nem volt betervezve a költségvetésbe ekkora burkolás, csak menet közben vettem hozzá a konyhához és anygamozgatáson-beszerzése spóroltunk.
Szép lett.
Meg kell majd csináltatni az erkélyt is, de előbb jön a visszapakolás meg a konyhabútor. megint teljesen miuszba fog menni a bankkártyám :-( |
|
Előzmény:
 |
tamivill
2010-04-24 06:30:04
|
69
|
Szia Zsuzsa!
Csak veszekedtél a burkolóval, vagy meg is verted? Bizonyos esetekben a testi fenyítés megengedett :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|