Keresés

Részletes keresés

tamivill Creative Commons License 2010-04-24 20:00:57 71
Örülök neki ha elégedett vagy, érezd jól magad a megszépült otthonodba!

Sajnos kevés elégedett megrendelőt lehet hallani a felújítási munkák után.
De talán egyszer változik ez is, és alapeset lesz az, hogy valaki jól dolgozik az építőiparban.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-24 18:18:12 70
Nem kellett veszekedni :-) teljesen rendben volt a srác. Egyébként a lapodon találtam. Szép precizen, gyorsan dolgoztak. Azért rendese lefáradtam, mert a cuccok jó részét mi ( én..) hordtuk fel. Nem volt betervezve a költségvetésbe ekkora burkolás, csak menet közben vettem hozzá a konyhához és anygamozgatáson-beszerzése spóroltunk.

Szép lett.

Meg kell majd csináltatni az erkélyt is, de előbb jön a visszapakolás meg a konyhabútor. megint teljesen miuszba fog menni a bankkártyám :-(
Előzmény:
tamivill Creative Commons License 2010-04-24 06:30:04 69
Szia Zsuzsa!

Csak veszekedtél a burkolóval, vagy meg is verted?
Bizonyos esetekben a testi fenyítés megengedett :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!