Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2010-04-23 15:58:35 110

Tiszteletem!

Sajnálom, hogy nikonhoz nem jók.

Canonhoz ezek szerint illeszthetők.

Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2010-04-22 20:59:26 109
úgy EMLÉKSZEM nikkonhoz egyik sem

EOShoz M nem ez 1000%
EOShoz R igen, ez is 1000%

Olyan nincs hogy "'használhatóbb" - vagy igen vagy nem.
DE: manuál nikon használható EOSon márixméréssel. Manuális nikon modern nikon vázon nem mér mátrixot. Ilyen értelemben az EOS "használhatóbb"
De élességállitási és munkarekeszes kérések miatt "leghasználhatóbb" a m43, pl a G1

M csak m43-on és 43-on megy, sansung nx-en sem szerintem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!