Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tikos Creative Commons License 2010-04-22 15:24:36 1178
Sajnálom!
Akkor humánus voltál Vele..
Előzmény:
G.Zoli Creative Commons License 2010-04-22 15:01:58 1177
Még Monoron vettem valamelyik évben egy élve fogót. Nagyobb méretű amivel akár macskát rókát is lehet fogni. Raktam bele tojást meg egy döglött kiscsirkét. Szerencsém volt már nem is gondoltam hogy valaha meglesz, mindig csak macska ment bele. Tavaly a mocsok elvitt egy 2-3 hónapos pávát meg egy rózsástarajú bantam tyúkot az egyetlent :) azóta sem tudtam szerezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!