Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tikos Creative Commons License 2010-04-21 20:12:56 1171
Ha a nicknevem alapján utánam nézel egy kicsit,megkapod a választ..
Már etetem őket és kezdenek egész jól eszegetni..
Először nehezen sikerült pár cseppet is megetetni velük,de most már jobb..
Ezután már csak jobb lehet..
Remélem..
Előzmény:
zsuzsu27 Creative Commons License 2010-04-21 16:16:03 1169
Hol laksz?
A tehén tej általában meghajtja a kis állatokat.
Már más is írta a macska tej pótlót,amit biztos tudsz venni és legalább 4-5 óránként meg kellene etetni cumisüvegből őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!