|
|
|
|
 |
Tikos
2010-04-21 15:55:36
|
96
|
| Ha a nicknevem alapján utánam nézel egy kicsit,megkapod a választ! ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Geronimo cáratyuska
2010-04-21 07:56:53
|
93
|
Közben eszembe jutott még: elsősorban dajkaállat jöhet szóba. ha nincs, akkor jöhet a kétes sikerű mesterséges táplálás. Meg kell találni a megfelelő eszközt, amivel a szájába tudod juttatni a táplálékot, és azt kell megtudnod, hogy milyen összetételű tejet kívánnak a kölykök. Pl. lehet, hogy a tehéntej túl erős nekik.
Néhány kérdést válaszolj meg magadnak. Milyen az előképzettséged? Mennyit tudsz az állatokról? Mekkora gyakorlatod van állatok gondozásában? Ha nincs, neveltél-e már gyereket? Bármelyik kérdésre nem tudsz határozott pozitív választ adni, akkor inkább vidd el a kölyköket a legközelebbi állatkertbe. Egyéb esetben legyen bennük sok örömed! :-) |
|
Előzmény:
 |
Tikos
2010-04-20 21:35:58
|
90
|
Sziasztok! Ma találtam őket,és szertném felnevelni.. Tud valaki segíteni,hogyan csináljam? Előre is köszönöm!
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|