Keresés

Részletes keresés

Tikos Creative Commons License 2010-04-21 15:55:36 96
Ha a nicknevem alapján utánam nézel egy kicsit,megkapod a választ! ;)
A hozzászólás:
Geronimo cáratyuska Creative Commons License 2010-04-21 07:56:53 93
Közben eszembe jutott még: elsősorban dajkaállat jöhet szóba. ha nincs, akkor jöhet a kétes sikerű mesterséges táplálás. Meg kell találni a megfelelő eszközt, amivel a szájába tudod juttatni a táplálékot, és azt kell megtudnod, hogy milyen összetételű tejet kívánnak a kölykök. Pl. lehet, hogy a tehéntej túl erős nekik.

Néhány kérdést válaszolj meg magadnak. Milyen az előképzettséged? Mennyit tudsz az állatokról? Mekkora gyakorlatod van állatok gondozásában? Ha nincs, neveltél-e már gyereket?
Bármelyik kérdésre nem tudsz határozott pozitív választ adni, akkor inkább vidd el a kölyköket a legközelebbi állatkertbe.
Egyéb esetben legyen bennük sok örömed! :-)
Előzmény:
Tikos Creative Commons License 2010-04-20 21:35:58 90
Sziasztok!
Ma találtam őket,és szertném felnevelni..
Tud valaki segíteni,hogyan csináljam?
Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!