Keresés

Részletes keresés

Tikos Creative Commons License 2010-04-21 15:54:18 95
Szia!
Én vettem el őket onnét,ahová fialta az anyuka..
Nem hagyhattam az állataim közt felnőni őket!
Azért megadom az esélyt nekik,hátha megmaradnak..
Nem volt szívem elpusztítani őket..
Köszi
A hozzászólás:
Geronimo cáratyuska Creative Commons License 2010-04-21 07:43:04 92
Üdv!
Miért magad nevelnéd? Elhagyta őket az anyjuk?
Gyerekkoromban (ami régen volt) olvastam egy könyvet, hasonló helyzetben azt keresném meg a polcon. Országh Mihály: Mindent lehet, de krokodilt azt nem! Ez a címe.
Kitartást, keserves feladatra vállalkoztál.
Előzmény:
Tikos Creative Commons License 2010-04-20 21:35:58 90
Sziasztok!
Ma találtam őket,és szertném felnevelni..
Tud valaki segíteni,hogyan csináljam?
Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!