|
|
|
|
 |
Tikos
2010-04-21 15:54:18
|
95
|
Szia! Én vettem el őket onnét,ahová fialta az anyuka.. Nem hagyhattam az állataim közt felnőni őket! Azért megadom az esélyt nekik,hátha megmaradnak.. Nem volt szívem elpusztítani őket.. Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
Geronimo cáratyuska
2010-04-21 07:43:04
|
92
|
Üdv! Miért magad nevelnéd? Elhagyta őket az anyjuk? Gyerekkoromban (ami régen volt) olvastam egy könyvet, hasonló helyzetben azt keresném meg a polcon. Országh Mihály: Mindent lehet, de krokodilt azt nem! Ez a címe. Kitartást, keserves feladatra vállalkoztál. |
|
Előzmény:
 |
Tikos
2010-04-20 21:35:58
|
90
|
Sziasztok! Ma találtam őket,és szertném felnevelni.. Tud valaki segíteni,hogyan csináljam? Előre is köszönöm!
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|