|
|
|
|
 |
MadKat
2010-04-21 10:34:03
|
1165
|
| Tehéntejet nem szabad adni nekik! |
|
 |
ez-Ben
2010-04-20 22:41:26
|
1163
|
:) Ne is add oda őket- ha már Csaby dr.-nak igérted az egyiket- csak kérdezd meg a felnevelés "technológiáját" ! Ha már megszeliditetted őket... ( Üdv. és győzelem !:) |
|
A hozzászólás:
 |
Tikos
2010-04-20 22:35:28
|
1162
|
Már megetettem őket langyos tejjel.. Eszegettek is.. De azért érdeklődök még,hátha lesz valami okos megoldás.. Nem akarom odaadni másoknak,mert itt a közelben nincs is ilyen állatmenhely.. Csak kutya és macska.. :S |
|
Előzmény:
 |
ez-Ben
2010-04-20 22:27:35
|
1161
|
Az idő sürget, valamit csak kell enniük,akármilyen langyos tejet csak tudsz szerezni.
Aztán hátha van szoptatós macska- ha jószivű- elvállalja őket. Legalábbis vidra kölyköket már nevelt fel. Holnap meg hívj fel valami állat menhelyet, akiknek gyakorlata van a kidobott kiskutyák, kismacskák felnevelésében. Sikerülni fog ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|