Keresés

Részletes keresés

Tikos Creative Commons License 2010-04-20 22:35:28 1162
Már megetettem őket langyos tejjel..
Eszegettek is..
De azért érdeklődök még,hátha lesz valami okos megoldás..
Nem akarom odaadni másoknak,mert itt a közelben nincs is ilyen állatmenhely..
Csak kutya és macska..
:S
A hozzászólás:
ez-Ben Creative Commons License 2010-04-20 22:27:35 1161

 

  Az idő sürget, valamit csak kell enniük,akármilyen langyos tejet csak tudsz szerezni.

 Aztán hátha van szoptatós macska- ha jószivű- elvállalja őket. Legalábbis vidra kölyköket már nevelt fel. Holnap meg hívj fel valami állat menhelyet, akiknek gyakorlata van a kidobott kiskutyák, kismacskák felnevelésében. Sikerülni fog !

Előzmény:
Tikos Creative Commons License 2010-04-20 22:19:24 1160
Köszi,de ha nincs kecske a közelben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!