|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-21 00:28:51
|
68
|
Köszi megnéztem. Rákérdezek náluk is. Vajon mekkora súlya van egy gránit ablakpárkánynak ? Francba akkor ahhoz szállitást is kell szerveznem.
Holnap valószinüleg veszekedni fogok a burkolóval. kezdődik a szokásos.. csúszik a menetrendje, egy nappal később tud csak kezdeni, erre rögtön elkezdi magyarázni, hogy nem kell annak a betonnak 2-3 nap száradás, elég egy is.Lófaszt. Nem ezt beszéltük meg.Ezért utálom a mesterembereket. |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2010-04-20 20:42:27
|
67
|
| Masik topikban (lakberendezes) most irt valaki 23-an granitos akciot keso ejjelig, ha ilyesmi parkanyra gondoltal esetleg erdemes megnezni. Semmi kozom hozzajuk csak osszekapcsolodott a ket kozeli info a fejemben. |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2010-04-20 16:54:05
|
65
|
jó tudni, hogy meyi az óradij
Lebontottam a konyhát betonig... meg most szedem a parkettát..eléggé fárasztó...próbálok arra gondolni mennyi óradijat dolgozok le magamnak :-)
Holnap jön a burkoló
Budapeste hol érdemes belső ablakpárkányt csináltatni ? Kéne egy 2 métres, de nem müayagot akarok ( azt most szedtem le ) hanem valami szélesebbet-jobbat. Menjek sirköveshez érdeklődni ? :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|