|
|
|
|
 |
sefotos
2010-04-24 09:49:43
|
124
|
| Nem kell így negatívot adni. Olyan nyelven kell eBayezni, ami megy. A rendszer nem is enged egyszerűen negatívot adni, ez nem a primitív Vatera. |
|
 |
_lala_
2010-04-24 03:48:31
|
122
|
A levélből annyi derül ki, hogy a PayPalon keresztül kaptad vissza. Meg az, hogy vizsgálódtak. Ebből nem lehet messzebbre menő következtetéseket levonni.
Az mindenesetre biztosnak tűnik, hogy csak a PayPal vizsgálódásának eredményeképpen rendeződött az ügy. |
|
A hozzászólás:
 |
tibor200
2010-04-20 20:32:36
|
121
|
Köszi. Az az igazság, hogy itt az alapvető gond az angol nyelvtudásommal van, azért nem tudom kisilabizálni csak google fordítóval félig meddig :) Akkor marad a negatív , nem pazarlom rá az időmet
|
|
Előzmény:
 |
Yogi
2010-04-20 19:58:42
|
120
|
Nézd, nekem teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, de azt a pénzt a PayPal szerezte és küldte vissza neked. Ott van szépen leírva. Pont. Ne hagyd már magad megvezetni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|