Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2010-04-20 16:54:05 65
jó tudni, hogy meyi az óradij

Lebontottam a konyhát betonig... meg most szedem a parkettát..eléggé fárasztó...próbálok arra gondolni mennyi óradijat dolgozok le magamnak :-)

Holnap jön a burkoló

Budapeste hol érdemes belső ablakpárkányt csináltatni ? Kéne egy 2 métres, de nem müayagot akarok ( azt most szedtem le ) hanem valami szélesebbet-jobbat.
Menjek sirköveshez érdeklődni ? :-)
A hozzászólás:
sancibácsi Creative Commons License 2010-04-20 12:27:11 64
Elnézést, nem értem rá az elmúlt napokban.
A 8 óra az már nem kevés, szerintem ilyenkor már kiszállási díjat nem illik kérni!
Egyébként mint írtam az 1-2 órás munka belekerülhet 3-5 ó-ba is. Úgyhogy a 'kieső' időre reális lehet ha kiszállási díjat kér. Ezt tudnád télen, 'holtszezonban', ... megspórolni.
Az óradíjak szerintem tájegységenként változnak.
Itt Debrecen környékén mesterember (kőműves, burkoló) nem megy el 1000-1300 ft alatt. Bp-en több 1500-2000 ft, a Balatonnál még több is lehet.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-15 11:43:05 61
Sancibácsi : mi a reális munkadij ilyen 3-4-8 órás munkákra ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!