|
|
|
|
 |
zsuzsa
2010-04-20 16:54:05
|
65
|
jó tudni, hogy meyi az óradij
Lebontottam a konyhát betonig... meg most szedem a parkettát..eléggé fárasztó...próbálok arra gondolni mennyi óradijat dolgozok le magamnak :-)
Holnap jön a burkoló
Budapeste hol érdemes belső ablakpárkányt csináltatni ? Kéne egy 2 métres, de nem müayagot akarok ( azt most szedtem le ) hanem valami szélesebbet-jobbat. Menjek sirköveshez érdeklődni ? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
sancibácsi
2010-04-20 12:27:11
|
64
|
Elnézést, nem értem rá az elmúlt napokban. A 8 óra az már nem kevés, szerintem ilyenkor már kiszállási díjat nem illik kérni! Egyébként mint írtam az 1-2 órás munka belekerülhet 3-5 ó-ba is. Úgyhogy a 'kieső' időre reális lehet ha kiszállási díjat kér. Ezt tudnád télen, 'holtszezonban', ... megspórolni. Az óradíjak szerintem tájegységenként változnak. Itt Debrecen környékén mesterember (kőműves, burkoló) nem megy el 1000-1300 ft alatt. Bp-en több 1500-2000 ft, a Balatonnál még több is lehet. |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2010-04-15 11:43:05
|
61
|
| Sancibácsi : mi a reális munkadij ilyen 3-4-8 órás munkákra ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|