Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kangacica Creative Commons License 2010-04-20 11:30:29 72
Találtunk klímát is. de drága volt, szerintem drága.
Előzmény:
kangacica Creative Commons License 2010-04-18 16:29:57 69
Üdvözlet mindenkinek!

Én az új lakásomba kerestem klímát ma a Construmán, de csak mindeféle ketyere volt méregdrágán. Levegőszivattyú meg ilyesmi.
Nem lehet, hogy rossz helyen jártunk?
Pedig a férjemmel kétfelé mentünk, de egyikünk sem talált semmit. Milliós dolgokat nem tudunk venni, de már melegünk volt amikor nagyon sütött a nap az új lakásban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!