Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2010-04-19 19:23:05 90
Az obi jónak néz ki, kérdés, hogy a 4/3 vázon mit mutat majd.
Előzmény:
sakac Creative Commons License 2010-04-19 19:08:39 89
Ez a gondom nekem is mert jó fényerejű objektívekkel szerelték őket.

Ezt az adaptert nézegetem:adapter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!