Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2010-04-19 19:04:46 88
Ha lesznek még legendák. A Nikon arra gyúr, hogy csak G-s obik legyenek a gyártásában. Azokat nehéz lesz adapterrel használni. Canonról nem beszélek, egyéb gyártó (végződés) meg nem hiszem hogy lesz. 
Előzmény:
bmwr12 Creative Commons License 2010-04-19 18:30:45 84
Szia !
Porból lettünk, porrá leszünk.......
Azonban donorral fel tudunk támasztani poraiból pár dolgot, hiszen 5-6 évtized múltával elkél a generál.
Köszi !!!
Majd ha a jövőben faragnak adaptert az akkor használatos gépekre a mai legendás obikhoz.....................

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!