Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2010-04-19 18:11:25 1939
Hát a hírdetők olyan sziámit csinálnak, amit akarnak.
A macskatenyésztéssel komolyan foglalkozók meg pontosan ismerik a thai, sziámi és orientális fajtákat. Ráadásul a thai fajtát a FiFe szervezet nem is fogadja el (még), csak a WCF. A sziámit és az orientálist minden szervezet elismeri létező fajtaként.
Előzmény:
Baast Creative Commons License 2010-04-19 17:52:46 1938
Hát én a neten azt vettem észre,hogy mindenki olyan sziámit csinál amilyet akar.Röviden,tömören. És láttam már thai cicát is birmannak írva,az már kissé durva volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!