Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2010-04-19 17:24:33 1932
Ahogy írtam lejjebb, a thai macskákat a köznyelv tradicionális sziáminak vagy kerekfejű sziáminak nevezni. vagyis ez a három elnevezés ugyanazt takarja.

Az orientálisnak SOSEM kék a szeme, mert akkor az sziámi.
Előzmény:
Baast Creative Commons License 2010-04-19 17:20:46 1930
Huh! Értem :-) Azt tudtam,hogy az orientális önálló fajta,mert hisz láttam egyszínű feketében is,sőt vörösben is.És nem kötelezően kék a szeme.Meg azt tudtam még,hogy a thai cicák csakis pointed szinezetűek lehetnek kék szemmel.
De ahogy írtad,thai meg tradicionálisnak is nevezik őket-függetlenül attól melyik az elismert elnevezés-,akkor ez a két fogalom mégiscsak egy értendő alatt.Nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!