Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2010-04-19 16:42:02 1923
Az én thaiom teljesen ugyanilyen alkatú, a képen levő cicát egyáltalán nem látom szikárnak.
A sziámik teljesen mások, a www.okonor.hu és az www.imladriscattery.hu oldalakat ha megnézed, akkor láthatod, hogy milyenek.
Előzmény:
Baast Creative Commons License 2010-04-19 16:38:50 1921
Nem,persze,hogy nincs jelentősége,csak érdekelt miből lehetett mixelve:-) Ahogy a thai tipusú cicákat nézem,ők teljesen házi cica formának tűnnek nekem úgy formailag,és ez a cica meg nyúlánkabb,szikárabb,ezért gondoltam,hogy mégis inkább a orientális lehet benne,vagy ha úgy helyesebb a modern sziámi.És úgy vettem észre a sziámik között is legyen bármelyik típusú elég nagy a a külső eltérések.
Úgy értettem azt,hogy finomított,hogy talán egy modern sziámi keveréke,csak mivel keverék ezért gondoltam,hogy lágyabbak lettek a vonásai.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!