|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2010-04-19 15:17:11
|
1919
|
Nem nagyon értem a finomított kifejezést őrá vonatkozólag. Fejformára és fültűzésre inkább thai jellegű, a fülei viszont nagyok és hegyesek. Talán ez az egyetlen, amiben orientálisra hajaz, de egyébként semmi másban. Lehet sima házimacska is, ezt a színt okozó albínó gének benne vannak a házimacskák genetikai állományában, szerencsés párosítás esetén ilyen cica az eredmény. Én is ismerek egyet baráti körben, aki garantált házimacska, mégis nagyon hasonlóan néz ki. |
|
Előzmény:
 |
Baast
2010-04-19 13:33:07
|
1908
|
Sziasztok!
Új vagyok itt!!! Szeretnék választ kapni,hogy a képen látható cica milyen fajtájú??? Két héten át már kimerítettem a neten minden forrást,tenyésztővel is beszéltem aki jó formán csak az én feltételezéseimet támasztotta alá,miszerint a cica Hócipős macska-sziámi és birman ötvözete-azóta tudom milyen a thai-tradicionális-és az orientális sziámik,azok közötti hasonlóság és különbség,eredet stb stb.De ez a cica, valahogy mégsem passzol fej és testalkatra a neten látott Hócípős macskára.Sziámi vonásai inkább a modern sziámi jegyeket viseli,annak mégis finomabb formájában.Jegyei is egyértelműen sziámis-jelleméről nem is beszélve-Már azt is hallottam,hogy lehet apukája thai,anyuja orientális,és azért a vegyes ,finomított,de mégis jellegzetes külsőt.MILYEN FAJTA CICA EZ A GYÖNYÖRŰSÉG???????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|