|
|
|
|
 |
tibor200
2010-04-20 19:51:32
|
118
|
| Megírtam neki hogy nem ő küldte vissza a pénzt ezért nem vonom vissza a negatív értékelést. Erre ő erősködik hogy ő volt az aki visszavonta a Paypal on keresztül (via Paypal) . Lehet hogy mégiscsak ő vonta vissza? |
|
A hozzászólás:
 |
tibor200
2010-04-19 14:05:12
|
117
|
| Ok akkor nem vonom vissza annál is inkább mert keresgéltem és nem találtam :) |
|
Előzmény:
 |
Yogi
2010-04-19 13:45:17
|
116
|
Hát eléggé úgy néz ki, hogy ezt a PayPal küldte vissza neked, nem az eladó a saját akaratából. Úgyhogy szerintem ne vonj vissza semmit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|