Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2010-04-19 11:47:15 112
Annál nem, mert claim esetén a postaköltséget is visszakapja a vevő.
A hozzászólás:
tibor200 Creative Commons License 2010-04-19 11:44:28 111
aha akkor jutalék miatt --- pedig azt hittem a visszárunál jelent valami problémát a vevőnek.
Előzmény:
Yogi Creative Commons License 2010-04-17 22:37:49 110
Vajon miért csinálják ezt?
Mert a postaköltségre nem kell jutalékot fizetnie.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!