|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
_midnite
2010-04-19 10:57:39
|
296
|
Mivel nekem a gyári pályák még elég nehezen mennek, most azzal szórakozom hogy különféle témában építek szigetet.
Bár nem a legjobb választás, volt olyan, viszonylag jól működő sziget, ahol minden a vallásnak volt alárendelve :)
Fura módon a katonai elnyomással nem boldogulok... (= tudatosan építek fel egy elnyomó hatalmat, már a karaktergenerálástól) Egy csomó jól fizetett katonát kell fenntartani, és közben nyilvánvaló, hogy ha a rájuk fordított pénzt a jóléti építkezésekbe fektetném mindenki boldog lenne. |
|
Előzmény:
 |
halbikvera
2010-04-17 19:11:07
|
295
|
Én leginkább azt vettem észre, h papnak nem akar menni senki, azokat rendszerint úgy kellett importálni. Max. 1-2 akadt nagy nehezen helyből.
Mondjuk én mindig normál oktatást állítottam be, egyházi képzés esetén valszeg több lenne a jelentkező + soha egy rendszerem se volt igazán szívélyes viszonyban az egyházi frakcióval. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|