|
|
|
|
 |
CyberCat
2010-04-19 09:43:35
|
1906
|
| Nagyon jó ez a hám, ebből biztosan nem tud kibújni és nem is kényelmetlen neki. Hol vettétek? |
|
 |
csacsi1976
2010-04-18 21:38:10
|
1905
|
| Nem is tettél fel elég képet :) enyémek is pórázon hámon sétálnak...ma picike is megkapta a kicsi hámot és nem tiltakozott csak kint lenni nem akart :D |
|
A hozzászólás:
 |
collie-
2010-04-18 21:32:23
|
1904
|
úristen hát nagyon édes! :)) nagyon aranyos, ebben a korban a legcukibbak :) milyen hosszú szőre van, nekem az ilyen thaiok tetszenek a legjobban :) biztosan nagyon szép nagycica lesz. fényképezzétek sokat! :)
ma elvittük Kennyt sétálni. eleinte félt meg kúszva közlekedett, de pár perc után már rohangált és a bogarakat kergette, ugrált és hempergett a fűben :) nagyon élvezte, de el is fáradt rendesen, azóta is csak alszik :) "kicsit" elárasztom a témát képekkel, bocsi :)


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|