Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2010-04-19 09:43:35 1906
Nagyon jó ez a hám, ebből biztosan nem tud kibújni és nem is kényelmetlen neki. Hol vettétek?
csacsi1976 Creative Commons License 2010-04-18 21:38:10 1905
Nem is tettél fel elég képet :) enyémek is pórázon hámon sétálnak...ma picike is megkapta a kicsi hámot és nem tiltakozott csak kint lenni nem akart :D
A hozzászólás:
collie- Creative Commons License 2010-04-18 21:32:23 1904
úristen hát nagyon édes! :)) nagyon aranyos, ebben a korban a legcukibbak :) milyen hosszú szőre van, nekem az ilyen thaiok tetszenek a legjobban :) biztosan nagyon szép nagycica lesz. fényképezzétek sokat! :)

ma elvittük Kennyt sétálni. eleinte félt meg kúszva közlekedett, de pár perc után már rohangált és a bogarakat kergette, ugrált és hempergett a fűben :) nagyon élvezte, de el is fáradt rendesen, azóta is csak alszik :) "kicsit" elárasztom a témát képekkel, bocsi :)



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!