Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-04-18 21:23:31 318
Szia Nyicsinyo

Oda nem járok. ide is már egyre ritkábban. Nem érdekes annyira csak felmerült.

Yoga elég tág fogalom:) Szerintem egy jó meditációs ülés már abba a körbe tartozik.:))
A hozzászólás:
Nicsinyo Creative Commons License 2010-04-18 20:38:09 317
Szia Azördögmaga!

Hogy vagy? Màr megint régòta nem jöttem a Valfilbe. A Történelem rovatban meg mindig kiutàlnak. Nem lehet velük békésen eszmét cserélni.
Elôre hozom egy kicsit a topikot, talàn holnap lesz idôm beirni valamit.
Öszintén megvallom, nem tudom, hogy Nicsiren ismerte-e a yogàt. Idàig nem talàltam erre utalàst tôle a leveleiben (de még nem olvastam mindet).
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-03-31 00:06:09 315
Egy ideje olvasgatom ezt és egyre az járt bennem vajon Nicsiren foglalkozott e jógával.
És úgy döntöttem igen.

"megfogni a Sumeru hegyet és messzire elhajitani..."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!