|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-04-18 21:23:31
|
318
|
Szia Nyicsinyo
Oda nem járok. ide is már egyre ritkábban. Nem érdekes annyira csak felmerült.
Yoga elég tág fogalom:) Szerintem egy jó meditációs ülés már abba a körbe tartozik.:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Nicsinyo
2010-04-18 20:38:09
|
317
|
Szia Azördögmaga!
Hogy vagy? Màr megint régòta nem jöttem a Valfilbe. A Történelem rovatban meg mindig kiutàlnak. Nem lehet velük békésen eszmét cserélni. Elôre hozom egy kicsit a topikot, talàn holnap lesz idôm beirni valamit. Öszintén megvallom, nem tudom, hogy Nicsiren ismerte-e a yogàt. Idàig nem talàltam erre utalàst tôle a leveleiben (de még nem olvastam mindet).
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-03-31 00:06:09
|
315
|
Egy ideje olvasgatom ezt és egyre az járt bennem vajon Nicsiren foglalkozott e jógával. És úgy döntöttem igen.
"megfogni a Sumeru hegyet és messzire elhajitani..."
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|