Keresés

Részletes keresés

tibor200 Creative Commons License 2010-04-19 11:44:28 111
aha akkor jutalék miatt --- pedig azt hittem a visszárunál jelent valami problémát a vevőnek.
A hozzászólás:
Yogi Creative Commons License 2010-04-17 22:37:49 110
Vajon miért csinálják ezt?
Mert a postaköltségre nem kell jutalékot fizetnie.
Előzmény:
tibor200 Creative Commons License 2010-04-17 21:31:20 109
Sziasztok

Én pl az ebay aukciós tapasztalatok között már megírtam hogy jártam times.life nevű Hong Kongi eladóval. Órát rendeltem aztán nem jött meg, pénz visszutalás sem, amit ígért az sem.
Megnéztem az aukcióit majdnem mind 1dolláros óra , a postaktg az 10-15 dollár körüli. Vajon miért csinálják ezt?
(Mondjuk nekem az ár+postaktg visszautalását ígérte)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!