|
|
|
|
 |
tibor200
2010-04-19 11:44:28
|
111
|
| aha akkor jutalék miatt --- pedig azt hittem a visszárunál jelent valami problémát a vevőnek. |
|
A hozzászólás:
 |
Yogi
2010-04-17 22:37:49
|
110
|
Vajon miért csinálják ezt? Mert a postaköltségre nem kell jutalékot fizetnie. |
|
Előzmény:
 |
tibor200
2010-04-17 21:31:20
|
109
|
Sziasztok
Én pl az ebay aukciós tapasztalatok között már megírtam hogy jártam times.life nevű Hong Kongi eladóval. Órát rendeltem aztán nem jött meg, pénz visszutalás sem, amit ígért az sem. Megnéztem az aukcióit majdnem mind 1dolláros óra , a postaktg az 10-15 dollár körüli. Vajon miért csinálják ezt? (Mondjuk nekem az ár+postaktg visszautalását ígérte) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|