|
|
|
|
 |
kbalint.junior
2010-04-18 09:02:15
|
24151
|
Sziasztok.
Nagyon szépek a képek gratula nektek.
Hogy lehet ilyen "Programokra" kijutni és fotózni ? |
|
A hozzászólás:
 |
Vandras
2010-04-17 18:10:42
|
24150
|
Én is voltam, sajna a bajszos poszátát nem láttam.
    |
|
Előzmény:
 |
k.edina
2010-04-17 17:28:07
|
24148
|
Ma délelőtt madárgyűrűzés volt Hódmezővásárhelyen a Téglagyári tavaknál. Reggel már jól kezdődött, mikor fogtunk egy nyaktekercset, ezután egy barna rétihéja tévedt a hálóba, majd megfogtuk a nap fénypontját egy bajszos poszátát. Ez egy mediterrán faj, állítólag Magyarországon ez a második amit láttak és az első amire gyűrű is került, ebben a szerencsében nekünk volt részünk.Több madarász a környék megyéiből a hír hallatára idejött a délelőtt folyamán, hogy láthassa ezt a ritkaságnak számító madarat.
Képek:
bajszos poszáta


fülemüle

nyaktekercs

barna rétihéja

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|