Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2010-04-17 07:16:16 61
Szép jó reggelt! Nem szívesen nyúlnék a gépbe, ha nem muszály. Az AF jó, a törőékes "mérés" is pontos, csak nem pont középen kell fókuszálni. Ezt túlélem. De köszönöm az ötletet, következő pucolásnál leht, hogy nekiveselkedem.
Előzmény:
bmwr12 Creative Commons License 2010-04-17 06:46:32 60
Szervusz !
Próbálj meg alátenni papírból kivágott hézagolót, a törőékes alá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!