Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pater68 Creative Commons License 2010-04-16 08:11:59 55
Jól lett beletéve. Nagyon vaciláltam rajta, mert a Katz eye-re nem volt pénzem, és egy kínai lett helyette, rendelve HK-ból. Döbbenet ült ki arcunkra, mikor beletettük, és a prizmakör NEM a kép közepén, hanem egy miliméterrel ARRÉBB található. Mindegy, benne lett hagyva, végülis használható.
Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2010-04-15 20:56:39 48
Milyen gépbe, milyen üveget tettél? A homályosüveget úgy kell elhelyezni, hogy a homályosüveg, illetve a mérőék síkja az eredetivel azonos helyen legyen. Ha egy márkás gyártó pl. a Nikon a saját csereüvegét kínálja, akkor ezzel aligha lehet gond. Ha a csereüveg idegen gyártótól van, akkor ne árt óvatosan eljárni. Diginél az AF nem változik meg a homályos üveg cseréjétől, így az AF segítségével ellenőrizni lehet hogy a mérőékes üveg pontosan működik-e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!