Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kttomi Creative Commons License 2010-04-16 07:26:01 54
Természetesen sejthetjük hogy ezt a használtpiaci árat nem a minőségével érte el, hanem a ritkaságával. Ettől függetlenül valószínűleg jobb minőséget produkál azon a néhány FD nagytelén, mint egy $20-os kínai adapter. :^)

Azt nem tudjuk mennyi készült belőle, de rendszeresen felbukkan egy-egy darab az eBay-en és az említett árakért el is viszik. Valószínűleg otthon nem egy FD50/1.8-ra biggyesztik. :^)
Bár az un. "gyűjtők" között is sok olyan van aki nem biggyeszt semmit semmire, - fotótechnikai eszköz lévén... - a lényeg hogy a cucc lehetőleg eredeti dobozában,papírokkal, évtizedekig feküdjön egy szekrény mélyén. A gyűjteményben. Viszont így ki lehet jelenteni hogy van egy "ilyenem"...
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2010-04-15 22:14:52 51
Ez az az adapter, amiből a Canon csak néhány kiválasztott felhasználónak ( Reuters, AP ) adott korlátozott számban, hogy megkönnyítse az áttérést az FD-ről az EOS szettekre... nem véletlen, hogy ritka és horribilis ára van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!