|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kttomi
2010-04-16 07:26:01
|
54
|
Természetesen sejthetjük hogy ezt a használtpiaci árat nem a minőségével érte el, hanem a ritkaságával. Ettől függetlenül valószínűleg jobb minőséget produkál azon a néhány FD nagytelén, mint egy $20-os kínai adapter. :^)
Azt nem tudjuk mennyi készült belőle, de rendszeresen felbukkan egy-egy darab az eBay-en és az említett árakért el is viszik. Valószínűleg otthon nem egy FD50/1.8-ra biggyesztik. :^) Bár az un. "gyűjtők" között is sok olyan van aki nem biggyeszt semmit semmire, - fotótechnikai eszköz lévén... - a lényeg hogy a cucc lehetőleg eredeti dobozában,papírokkal, évtizedekig feküdjön egy szekrény mélyén. A gyűjteményben. Viszont így ki lehet jelenteni hogy van egy "ilyenem"... |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2010-04-15 22:14:52
|
51
|
| Ez az az adapter, amiből a Canon csak néhány kiválasztott felhasználónak ( Reuters, AP ) adott korlátozott számban, hogy megkönnyítse az áttérést az FD-ről az EOS szettekre... nem véletlen, hogy ritka és horribilis ára van... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|