Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sefotos Creative Commons License 2010-04-15 21:41:33 50
Én vettem egyet, otthon van régóta, de még nem ragasztottam fel. Azt írja Lushnikov (én személyesen ismerem őt, az 1. és 2. generációs emukat vettem tőle akkoriban) hogy ez a negyedik generációs AF módot emulál MF heyett, tehát nem engedi az expozíciót elmenni, ameddig nincs meg az éles fókusz jel. Programozható. És drága.
Petroff topic-társ (a gyakorlott adapter kifúró mester) szerint ezt a programozással akár ki is lehet kapcsolni. Mert ő vett ilyent FD-EOS adapterre ragasztva.
Előzmény:
braunlac Creative Commons License 2010-04-15 12:22:26 33
Sziasztok!

Ezt az orosz Dandelion adaptert próbálta valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!