Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stark.tony Creative Commons License 2010-04-15 12:57:41 16
Tesznek is, egyfolytában mennek az ellenőrzések, kiszállások, de semmi haszna. Elmennek a szakemberek és ismét visszakerülnek a kütyük, ismét visszakötik az életveszélyes vezetékeket!
Vajon mit szólnának hozzá, ha én mondjuk meg bejárnék hozzájuk és a hűtőjükből kivennék ezt-azt. :D
Előzmény:
szabobakter_ Creative Commons License 2010-04-12 13:24:10 15
Rettenetes, hogy még mindig mennyien lopják az áramot ma Magyarországon.
Valamit tenni kellene már ezügyben.

http://www.youtube.com/watch?v=ML0RDAShS1Y
http://www.youtube.com/watch?v=CasB6UJ78XI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!