Keresés

Részletes keresés

sancibácsi Creative Commons License 2010-04-20 12:27:11 64
Elnézést, nem értem rá az elmúlt napokban.
A 8 óra az már nem kevés, szerintem ilyenkor már kiszállási díjat nem illik kérni!
Egyébként mint írtam az 1-2 órás munka belekerülhet 3-5 ó-ba is. Úgyhogy a 'kieső' időre reális lehet ha kiszállási díjat kér. Ezt tudnád télen, 'holtszezonban', ... megspórolni.
Az óradíjak szerintem tájegységenként változnak.
Itt Debrecen környékén mesterember (kőműves, burkoló) nem megy el 1000-1300 ft alatt. Bp-en több 1500-2000 ft, a Balatonnál még több is lehet.
tamivill Creative Commons License 2010-04-16 20:32:22 62
Úgy tűnik ezt majd később tudjuk meg.
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2010-04-15 11:43:05 61
Sancibácsi : mi a reális munkadij ilyen 3-4-8 órás munkákra ?
Előzmény:
sancibácsi Creative Commons License 2010-04-14 21:25:47 60
Én sem tudnék konkrétan, főleg a Bp-it.
Én valamikor járogattam egy étterembe javítgatni, de nagyon útáltam!
Ráadásúl a tulaja 3-4-5 darabokért hívott sűrűn. Mondtam neki, legalább 1 hónapra várjon össze míg egy fél napos meló összejön. MERT egy 1 ó-s munkához is :
-össze kell pakolni a másik helyről,
-odaautózni,
-kipakolni,
-munka után szerszámot, stb elmosni,
-összepakolni,
-vissza autózni.
Mindez összesen 5 ó is lehet, egy effektív óra munkáért. Mit tud az ember ezért elkérni, hogy megérje őszintén?
Ha valaki ilyet elvállal, azt csak rezsi órabérre, +kiszállás.
DE!
Ha javasolhatom:
Keresni kell valakit, aki munka után hazafelé megüti, (tehát nem a 'termelésből áll ki), esetleg olyat akinek nincs munkája, pl télen holt szezonban a kicsi is több mint a semmi alapon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!