|
|
|
|
 |
sancibácsi
2010-04-20 12:27:11
|
64
|
Elnézést, nem értem rá az elmúlt napokban. A 8 óra az már nem kevés, szerintem ilyenkor már kiszállási díjat nem illik kérni! Egyébként mint írtam az 1-2 órás munka belekerülhet 3-5 ó-ba is. Úgyhogy a 'kieső' időre reális lehet ha kiszállási díjat kér. Ezt tudnád télen, 'holtszezonban', ... megspórolni. Az óradíjak szerintem tájegységenként változnak. Itt Debrecen környékén mesterember (kőműves, burkoló) nem megy el 1000-1300 ft alatt. Bp-en több 1500-2000 ft, a Balatonnál még több is lehet. |
|
 |
tamivill
2010-04-16 20:32:22
|
62
|
| Úgy tűnik ezt majd később tudjuk meg. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2010-04-15 11:43:05
|
61
|
| Sancibácsi : mi a reális munkadij ilyen 3-4-8 órás munkákra ? |
|
Előzmény:
 |
sancibácsi
2010-04-14 21:25:47
|
60
|
Én sem tudnék konkrétan, főleg a Bp-it. Én valamikor járogattam egy étterembe javítgatni, de nagyon útáltam! Ráadásúl a tulaja 3-4-5 darabokért hívott sűrűn. Mondtam neki, legalább 1 hónapra várjon össze míg egy fél napos meló összejön. MERT egy 1 ó-s munkához is : -össze kell pakolni a másik helyről, -odaautózni, -kipakolni, -munka után szerszámot, stb elmosni, -összepakolni, -vissza autózni. Mindez összesen 5 ó is lehet, egy effektív óra munkáért. Mit tud az ember ezért elkérni, hogy megérje őszintén? Ha valaki ilyet elvállal, azt csak rezsi órabérre, +kiszállás. DE! Ha javasolhatom: Keresni kell valakit, aki munka után hazafelé megüti, (tehát nem a 'termelésből áll ki), esetleg olyat akinek nincs munkája, pl télen holt szezonban a kicsi is több mint a semmi alapon! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|