Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka* Creative Commons License 2010-04-15 11:15:38 31
Évek óta használok egy 1,4/50-es Planar objektívet Contax/EOS adapterrel. Az egyik kedvenc objektívem. Drágább, de sokkal jobb a legtöbb 50 mm körüli M42-es objektívnél.
Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2010-04-14 18:13:22 5

Hát akkor elkezdem...

Próbáltatok már Contax obit Canon 40D-n?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!