Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Claude Léon Creative Commons License 2010-04-14 23:43:24 23
Eszembe jutott az M42 adapter nikonhoz, épp ezért lencsés, hogy legyen meg a végtelen (már kérdés az optikai romlás :)
Előzmény:
Claude Léon Creative Commons License 2010-04-14 23:40:19 22
ez a széleseb-keskenyebb váz nem egészen így van.
ha véletlenül szélesebb vázra (pl. Nik.) tudsz adaptert a keskenyebbre való optikához (pl. M39, hogy azért legyen realitása :), a közeli dolgokra jó lehet, csak végtelenre nem tudod majd állítani :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!